Nová maturitná skúška bude znamenať jej uznanie v Európe ... prvá publikácia slovenskej autorky o testovaní úloh zodpovedajúcich požiadavkám maturitnej skúšky a súčasne požiadavkám Európskeho referenčného rámca ... publikácia má predpoklady stať sa vynikajúcou pomôckou na hodinách konverzácie v posledných ročníkoch pred maturitnou skúškou ...používanie príručky prispeje k tomu, aby boli študenti pripravení aktívne používať jazyk v reálnom živote a v budúcom povolaní.

Nová maturitná skúška bude znamenať jej uznanie v Európe

Autor Alexandra Olejárová
Jazyk slovenské