Publikace: Procvičujeme tvrdé a měkké slabiky - Český jazyk pro 2. ročník ZŠ - duhová řada - neuveden. Nový pracovní sešit je dvoubarevný a má více stran než původní pracovní sešit Tvrdé a měkké slabiky. Žáci si v pracovním sešitě nejprve procvičí tvrdé a měkké slabiky. V druhé části sešitu se procvičují slabiky dě, tě, ně, bě, pě, vě, mě. Pracovní sešit obsahuje také procvičování spodoby znělosti, diktáty, hry, závěrečné opakování a klíč ke cvičením. NNS261 Publikace: Procvičujeme tvrdé a měkké slabiky - Český jazyk pro 2. ročník ZŠ - duhová řada - neuveden.

Druh pro základní školy
Autor Lenka Bičanová