Chemické názvosloví - Základní pravidla českého, tradičního latinského a mezinárodního latinského lékopisného názvosloví - Danuše Hiršová Učební text shrnuje obecné zásady českého chemického názvosloví anorganických i organických sloučenin, rozšiřuje stávající přehledy latinského názvosloví a vysvětluje tvorbu latinských názvů organických sloučenin. Určeno pro potřeby lékařů a farmaceutů. Obsah: české chemické názvosloví, latinské tradiční názvosloví, mezinárodní latinské lékopisné názvosloví, procvičování anorganického názvosloví, literatura, tabulky. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Lékařské obory od Karolinum naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Výrobce Karolinum