Publikace: Český jazyk – Stručný přehled gramatiky - Schneiderová Eva. Laminátová skládačka určená především pro žáky základních a středních škol nabízí graficky přehledný a stručný přehled gramatiky českého jazyka. Obsahuje praktické návody na psaní i/y, s/z, ú/ů, mě/mně i s příklady, vyjmenovaná slova, popis a dělení jednotlivých slovních druhů, skloňování podstatných a přídavných jmen, zájmen a číslovek, časování sloves, základní přehled i určování větných členů a hlavních i vedlejších vět. Publikace: Český jazyk – Stručný přehled gramatiky - Schneiderová Eva.

Druh tabulky
Autor Eva Schneiderová