Zeměpis pro každého - Vysoudil M.,Fňukal M.,Smolová I. Kniha popularizující geografii jako vědu a zeměpis jako jeden z oblíbených školních předmětů obsahuje souhrnný přehled zeměpisných (geografických) informací na úrovni středoškolského učiva zeměpisu. V knize naleznete veškeré základní údaje o geografii, Zemi, zemských sférách, mapách, krajině, sociální i ekonomické geografii České republiky i celého světa, ochraně přírody a přehled o státech světa. Kniha je vhodná pro studenty připravující se na maturitu za zeměpisu. z kategorie Knihy | Učebnice | SŠ, SOŠ a Gymnázia | Zeměpis od Rubico naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Autor Miroslav Vysoudil
Rok vydání 2009