Zeměpis cestovního ruchu

(1 hodnocení)

Publikace: Zeměpis cestovního ruchu - Holeček Milan. Učebnice pro hotelové i jiné střední školy zabývající se problematikou cestovního ruchu a pro volitelné předměty i semináře ze zeměpisu na středních školách, pomůcka pro přípravu i praxi průvodců cestovního ruchu. Kromě obecných problémů cestovního ruchu se zabývá zejména regionálním zeměpisem cestovního ruchu Česka, Evropy a všech světadílů. Druhé vydání je ve všech kapitolách zaktualizováno a rozšířeno. Publikace: Zeměpis cestovního ruchu - Holeček Milan.

Autor Milan Holeček
Nakladatelství Česká geografická společnost