V přepracovaném 3. díle Společenských věd pro střední školy předkládáme Vám a Vašim žákům aktuální informace z oblasti právní a ekonomické problematiky. Druhé vydání této učebnicové řady zohledňuje zejména nabytí účinnosti nového občanského zákoníku k 1. 1. 2014 a jeho promítnutí do praktických životních situací. Průvodce pro učitele je tradiční metodická příručka, zahrnující řešení veškerých úkolů pracovního sešitu, odkazy na zdroje informací pro vypracování úkolů (internetové stránky, knihy,... Celý popis

Průvodce pro učitele je tradiční metodická příručka, zahrnující řešení veškerých úkolů pracovního sešitu, odkazy na zdroje informací pro vypracování úkolů (internetové stránky, knihy, zákony), další metodické pokyny a případná doporučení (na filmy, knihy, videa).

Autor M. Drnek a kol.
Nakladatelství Didaktis