Sociológia 1

(0 hodnocení)

Nová učebnica sociológie sa začína stručným úvodom do sociológie, kde sa dozviete, aká je to veda, aké sú jej hlavné úlohy, predmet, aký bol jej vznik a vývoj. Oboznámite sa s hlavným pojmom sociológie - so spoločnosťou, s jej vývojom, so vzťahom človeka k spoločnosti, ale aj so vzťahom prírody a človeka.Učiteľom má učebnica ponúknuť variabilnejšie metódy práce a množstvo námetov na tvorivú prácu so žiakmi.

Výrobce Slovenské pedagogické nakladateľstvo
Jazyk slovenské