Rádi byste rozuměli základům finanční a investiční činnosti podniku? Pronikli do řízení nákladů, výnosů a cash flow? Uměli provést základní finanční analýzu a pochopili problematiku řízení nákupu, který je jedním z hlavních zdrojů tvorby nákladů podniku? Seznámili se s podstatou controllingu a interního auditu, inovační činnosti, projektového řízení a problematiky kooperace? Pak je tato kniha určena právě vám. Zkušené autorky v ní jasně a prakticky vysvětlují klíčové oblasti podnikové ekonomiky... Celý popis

Zkušené autorky v ní jasně a prakticky vysvětlují klíčové oblasti podnikové ekonomiky a přinášejí komplexní a zároveň srozumitelný vhled do jejích nejdůležitějších oblastí. Výklad je doplněn dílčími příklady a případovou studií, která prochází celou knihou.

Kniha je určena zejména podnikovým manažerům, kteří potřebují porozumět základním činnostem a souvislostem podnikových činností, a studentům ekonomických oborů vysokých škol.

Autor: Petra Taušl Procházková; Eva Jelínková
Edice: Expert