Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Obsahuje celou středoškolskou látku českého jazyka (poznatky základních jazykovědných disciplín a nauku o slohu). Kniha je přehledně zpracována do 15 kapitol, které jsou dále členěny na menší podkapitoly. Snadnou orientaci v textu podporuje grafické odlišení ústředního textu od doplňujících poznámek a zajímavostí. Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia,... Celý popis

Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium českého jazyka.

Autor Olga Mužíková, Barbora Markvartová, Lenka Klusáčková, Eleonora Jeřábko
Nakladatelství Didaktis