Průvodce pro učitele zahrnuje všechny důležité informace a podklady do výuky nezbytné pro práci vyučujících, využívajících učebnicovou sadu Matematika pro střední školy – 4. díl: Funkce I. Řádné listy učebnice a řešeného pracovního sešitu suplují sadu, kterou ve výuce používají studenti. Metodické listy k učebnici a pracovnímu sešitu obsahují komentáře k jednotlivým kapitolám. Poukazují na provázanost s jinými tématy a kapitolami, nabízejí rozšíření úloh v pracovním sešitu, uvádějí řešení úloh Rozlouskněte... Celý popis

Koupit za 1 110 Kč

Průvodce pro učitele zahrnuje všechny důležité informace a podklady do výuky nezbytné pro práci vyučujících, využívajících učebnicovou sadu Matematika pro střední školy – 4. díl: Funkce I. Řádné listy učebnice a řešeného pracovního sešitu suplují sadu, kterou ve výuce používají studenti. Metodické listy k učebnici a pracovnímu sešitu obsahují komentáře k jednotlivým kapitolám. Poukazují na provázanost s jinými tématy a kapitolami, nabízejí rozšíření úloh v pracovním sešitu, uvádějí řešení úloh Rozlouskněte to! aj.

Učebnicová řada je sestavena v souladu s požadavky Rámcového vzdělávacího programu pro gymnázia a odpovídá také požadavkům Rámcového vzdělávacího programu pro střední odborné vzdělávání.

Druh pro střední školy
Autor M. Cizlerová