Publikace: Matematika pro střední školy 2.díl - Zkrácená verze / Pracovní sešit Výrazy, rovnice a nerovnice - Chadimová Marie. Druhý díl pracovního sešitu ve zkrácené verzi je tvořen čtyřmi tematickými celky, z nichž první je věnován výrazům, zbývající tři rovnicím a nerovnicím. Oproti původnímu pracovnímu sešitu jsme výrazně zredukovali počet nejnáročnějších úloh a snížili množství úloh na zapamatování ve prospěch úloh na aplikaci a dril. Úplně jsme také vynechali téma Rovnice s parametrem. V závěru jsme zařadili několik kapitol obsahujících učivo nad rámec RVP pro střední odborné vzdělávání. Tyto kapitoly můžete využít pro rozšíření vědomostí žáků připravujících se na vyšší odborné či vysokoškolské studium. Publikace: Matematika pro střední školy 2.díl - Zkrácená verze / Pracovní sešit Výrazy, rovnice a nerovnice - Chadimová Marie.

Autor Marie Chadimová
Nakladatelství Didaktis