Průvodce pro učitele je učitelská kniha, do níž se díky nestandardnímu formátu podařilo vložit všechny strany pracovního sešitu, který mají k dispozici studenti, a opatřit je řadou komentářů obsahujících doplnění výkladu, náměty na další práci, další úlohy a především řešení všech úkolů včetně postupu. Dále zde naleznete podrobný popis všech částí učebnice i pracovního sešitu, koncepční podklady pro tvorbu ŠVP pro střední odborné školy, náměty pro práci s učebnicovou sadou a podrobný popis toho,... Celý popis

Koupit za 1 000 Kč

Dále zde naleznete podrobný popis všech částí učebnice i pracovního sešitu, koncepční podklady pro tvorbu ŠVP pro střední odborné školy, náměty pro práci s učebnicovou sadou a podrobný popis toho, z čeho jsme při tvorbě vycházeli.

Druh pro střední školy
Autor Mgr. Michaela Cizlerová, RNDr. Martina Květoňová