2. vydání. Učebnice je součástí čtyřdílné řady učebnic matematiky pro střední školy. Je vhodná pro všechny typy středních škol s nižší hodinovou dotací matematiky, včetně středních odborných učilišť. OBSAH: Úvod 1 Goniometrické funkce 2 Trigonometrie 3 Stereometrie 4 Kombinatorika 5 Pravděpodobnost 6 Statistika Výsledky úloh Seznam použitých symbolů a značek Rejstřík Schválilo MŠMT č. j. MSMT-4312/2021-15 dne 4. ledna 2022 k zařazení do seznamu učebnic pro střední vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Matematika a její aplikace s dobou platnosti 3 roky.

Autor Emil Calda
Nakladatelství Prometheus