Fyzika jinak - Jindřich Zdráhal Fyzika jinak je trochu netradiční středoškolská učebnice fyziky, konkrétněji mechaniky. Pokrývá témata od převodů jednotek až po mechaniku tekutin. Na rozdíl od jiných učebnic kombinuje myšlenkové mapy s textem, který se snaží být co nejvíc čtivý a tak jednoduchý na pochopení, jak jenom to šlo. S knihou získáte i přístup na neveřejný web s dalšími doplňkovými materiály jako jsou například videa, aplety nebo třeba odkazy na weby, kde je to vysvětleno zase trochu jinak. z kategorie E-knihy | Učebnice od E-knihy jedou naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Autor Ing. Jindřich Zdráhal
Výrobce Martin Koláček - E-knihy jedou