Publikace: Ekologická a environmentální výchova - Příručka učitele - Šimonová Petra. Součástí kompletu Ekologická a environmentální výchova je metodická příručka, která obsahuje metodické popisy jednotlivých částí a vysvětlení k použitým metodám. Součástí kompletu Ekologická a environmentální výchova je příručka, která pomáhá učiteli konkretizovat vědomosti a dovednosti, postoje a hodnoty, jež si mají žáci prostřednictvím jednotlivých témat osvojit. Publikace: Ekologická a environmentální výchova - Příručka učitele - Šimonová Petra.

Autor Petra Šimonová
Nakladatelství Fraus