Učebnice zohledňuje požadavky nové maturity - 2. vydání Třídílná učebnice němčiny Direkt je určena studentům od 15 let. Obsahuje úrovně od začátečníků po B1. Učebnice je koncipována s ohledem na kritéria Evropského referenčního rámce pro jazyky a katalog požadavků k maturitní zkoušce z německého jazyka. Učebnice klade stejný důraz na všechny jazykové dovednosti - čtení, psaní, poslech a mluvení. Učebnice je určena mladým lidem a tomu odpovídá i její zaměření. V knize tak najdete moderní témata a situace, které jsou mladým lidem blízké. Dozvíte se také o historii a reáliích zemí Evropy. Každý díl učebnice je postaven tak, aby odpovídal jednomu školnímu roku při výuce 2 - 3 hodin týdně. Učebnice má schvalovací doložku MŠMT ČR.

Druh jazykové učebnice
Autor Giorgio Motta