Biologie pro zdravotnické školy, páté, přepracované a rozšířené vydání 2010. Počet stran 216. Publikace je určena pro všechny studijní obory zdravotnických škol. Učebnice biologie na zdravotnických školách poskytuje žákům poznatky především z obecné biologie, a to na úrovni molekulární, buněčné i na úrovni organismů, ale i základní poznatky ze systému živé přírody a evoluce živých soustav. Učební text je určený pro studenty zdravotnických škol a specializačního studia. Představuje základní znalosti... Celý popis

Učební text je určený pro studenty zdravotnických škol a specializačního studia. Představuje základní znalosti z oblasti biologie - věnuje se například základům molekulární biologie, struktuře a funkci organismů, rozmanitosti organismů, základům genetiky, základům evoluce živých soustav, základům ekologie a vztahu člověka a životního prostředí.

Autor Odstrčil,Hrůza
Rok vydání 2012