Autor : Jan Jelínek, RNDr. Vladimír Zicháček, Popis : Souhrnné ucelené vydání středoškol. učebnic: „Biologie prokaryot, vyšších a nižších rostlin, hub“, „Biologie živočichů“, „Biologie člověka a úvod do obecné biologie“, „Vybrané kapitoly z obecné biologie“, „Praktická cvičení z biologie“. Praktická část umožňuje studentům ověřit si úroveň získaných znalostí i procvičení učiva. K porozumění textu přispívají názorné barevné ilustrace a černobíle perokresby. Obsahem učebnice odpovídá osnovám... Celý popis

Autor : Jan Jelínek, RNDr. Vladimír Zicháček, Popis :

Obsahem učebnice odpovídá osnovám čtyřletého gymnázia a vyšším ročníkům víceletých gymnázií.

Kniha je oblíbenou pomůckou i pro studenty, kteří se připravují k přijímacím zkouškám na vysokých školách, na nichž je biologie profilujícím předmětem.

Schválilo MŠMT č.j. MSMT-7128/202- dne 25.7. 2014 k zařazení do seznamu učebnic pro střední školy, vzdělávací obor Biologie s dobou platnosti šesti let.

Druh sortimentu : Kniha, Název : Biologie pro gymnázia, Jazyk : Čeština, Počet stran : 580

Autor Vladimír Zicháček
Nakladatelství Nakladatelství Olomouc